• DSC_0364.JPG
 • DSC01106.JPG
 • DSC08358.JPG
 • DSC_1647.JPG
 • 2006 7.jpg
 • DSC07601.JPG
 • Sarah_zed.JPG
 • DSC_0101.JPG
 • DSC_1376.JPG
 • DSC_0323.JPG
 • C_8_tyden_spolu_4.jpg
 • DSC03313.JPG
 • Praha_08_10Angie.jpg
 • DSC_1834.JPG
 • vanoce_d2.jpg
2.listopadu 2010 - odjel Bonníček a  Joinka jako poslední štěňátka do svého domova. Všichni noví majitelé našich chlupatých miminek jsou naprosto úžasní, fajn lidičky, kteří věřím, že budou perfektními páníčky našim štěníkům a Ti jim to budou oplácet svou nekonečnou láskou, jakou to opláceli mně celých prvních 8 týdnů života. Se všemi, co čas dovolí se budeme opět vídat jako se štěníky našeho vrhu,,A" a průběžně přidávat foto.

Na dotazy, kdy plánujeme štěňátka s naší Angie ( Ch. Angel Face Anarinya) odpovídám cca za rok :-)


30.října 2010 - 
8 týden chlupatým miminkům utekl jako voda a začali odjíždět no svých domovů. Přesto neodolám a vybírám ještě několik společných foteček z našeho společného žití. Vím, že noví páníčci, které jsme měla možnost poznat některé již více jak dva roky zpátky budou našim štěňátkům těmi nejlepšími a patří jim za to velké díky!!!24.října 2010 - 7 týden od narození štěňátek je neodvratně pryč, byl celkem náročný především pro mě z citové stránky, kdy muselo proběhnout povinné očkování, čipování ( tetování jsem předem zavrhla) a musím říci, že to zvládli  nakonec všichni s nadhledem. Veterinář všechny prohlídl, pochválil, jak jsou pěkní, to mi potěšilo. Každý den probíhá venčení na zahradě, které si  prťata moc užívají, vzájemně se škádlí, přetahují o hračky a kradou boty - to je baví asi nejvíc, je sranda je přitom pozorovat - jsou prostě sladcí

výstavní postoj - to už taková sranda nebyla, ale i to zvládli....


společně16.října 2010 - štěňátka mají za sebou již 6 týdnů života a učí se všemu co jim svět nabízí, umí se přitulit a olíbat nás, ale i pěkně zákeřně štípnout svými jehličkami. Štěňátka nezastavilo  už ani schodiště do obýváku, které hravě zvládla. Vzájemné hry ať venku na zahradě nebo ve svém výběhu neberou konce. Návštěvy od dětí až po dospělé vítají mimča s nadšením. Všichni už slyší na jména která jim vymysleli buď noví páníčci, nebo prostě si je vysloužili svou povahou nebo vzhledem. Zažíváme sice hodně práce s prťaty, zapojená je celá rodina, ale zároveň také nezapomenutelné zážitky, které všechny starosti prostě rázem smažou :-))10.října 2010 -čas letí a našim chlupatým kuličkám ( každý měl již okolo 3kg, takže kuličky jsou to doslova) bylo 5 týdnů. Naší malou zahrádku mají prozkoumanou křížem krážem, obrubníky skáčou nahoru i dolu s velkou zábavou. Začíná být problém je vyfotit, tak aby foto bylo použitelné na web, jakmile na ně vyrazím s foťákem, ve velké radosti se na mě vrhnou a mají z toho děsnou srandu, takže co se nám  povedlo ,,ulovit", mrkněte :-)2.října 2010 - štěňátka mají za sebou první měsíc života, první společné jídlo z misky a první prozkoumávání zahrady. Za trpělivost s foťákem v ruce vděčím své dceři Anetce, která se snaží každý den zdokumentovat jak nám psí miminka rostou téměř před očima. S výběrem jmen jsme nechvátali, čekali jsme jak se začnou štěňátka projevovat svou povahou a podle toho jsme je přidělili. Skoro všichni už mají své nové páníčky.
25.9.2010 - přidávám pár foteček, nejde odolat, mimča se mají k světu a ty spací pózy jsou fakt úžasné!23.9.2010 - dnes je našim psím trpaslíkům už 3 týden a mě přijde, že snad  rostou i před očima, vzájemně se škádlí, okusují právě rostoucími zoubky, olizují a nebo se nechají  chovat a drbat na bříšku. Angulka stále pomáhá s péčí o štěňátka a jak může strká jim do pelíšku svoje hračky.18.9.2010 - naši malí chlupáči mají za sebou druhý týden života, na který se už všichni zvědavě koukají otevřenými očky v trojnásobku porodní váhy. Boj o maminy přítomnost roste, ale už nepohrdnou nejen náručí naší dcery Anetky a rádi v ní usnou. Psí miminka si dnes byla pomazlit i naše neteřinka Terezka, která z nich byla moc nadšená. Podařilo se nám nafotit několik snímečků, jsou opravdu sladcí.

9.9.2010 - miminkům je přesně týden, snažili jsme se udělat pár fotek, ale jsou jako z hadích ocásků. Váhou mají už dvojnásobek porodní váhy, což u kluků je k 800gramům a u holčiček okolo 600g. Pelíšek již bravurně přeplazí a o své místo u mámy se  dokáží pořádně poškádlit :-)
štěněčí kluci


štěněčí holky


společně
 
 
Sára ( MultiCh. + WCh. All About me Kiaora ) je krásná, úspěšná, zdravá fenka, která si svoji kondičku udržuje  na parkuru agilit kde  letos splnila podmínky  pro udělení šampiona LA3. Na MČR 2009 v Žamberku  obsadila 16 místo z 94 kvalifikovaných družstev kategorie LA a  zároveň  se stala  i Mistrem ČR BC 2009 konaného v Kolesích spolu se SV BC, kde získala titul opět nejvyšší - BOB!


Otcem štěňátek je překrásný modrý  pes Calvin ( Ch. Consul de Chester - DKK 0/0 ).
V tomto spojení předpokládáme velmi kvalitní jedince s vyrovnanou milou povahou vhodnou
  nejen do rodiny k dětem, ale i štěňátka s výstavními a sportovními kvalitami.
Štěňátka budou opět odchovávána v přímém kontaktu s rodinou a mezi dětmi.
Nové majitele v žádném případě nenutíme k absolvování výstav, či sportu, ale v případě zájmu, budeme velmi rádi nápomocni.
„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain