• DSC03313.JPG
  • 2006 7.jpg
  • DSC_0364.JPG
  • vanoce_d2.jpg
  • DSC01106.JPG
  • DSC_0101.JPG
  • Sarah_zed.JPG
  • DSC_1647.JPG
  • DSC08358.JPG
  • DSC_0323.JPG
  • DSC_1376.JPG
  • DSC_1834.JPG
  • Praha_08_10Angie.jpg
  • DSC07601.JPG
  • C_8_tyden_spolu_4.jpg
Sezóna agility 2009
12 - 13.6.2010 Plzeň - Doubravka
rozhodčí: Alice Glocknerová
  Sarah - 3. místo součty so + ne  J+A!!

  Sarah - 2. místo součty ne  J+A!!

  Sarah - 3. místo součty so  J+A!!

Sarah /neděle
zk LA3

2. místo

výborná / splněná

LA

3. místo

31 týmů

jumping

4. místo

29 týmů

sobota
zk LA3

dis

 
 LA

6. místo

31 týmů 

jumping

3 místo

31 týmů 

Angie /neděle
zk LA2

9. místo

výborně

LA

15. místo

velmi dobrá

jumping

8.místo

29 týmů

sobota
zk LA2

6 místo

velmi dobrá

 LA

dis

 
jumping

9 místo

31 týmů

29.5.2010 Česká Lípa -2 x zk
rozhodčí: Alice Glocknerová
Sarah  - splněné podmínky pro udělení A3 šampiona!!!
zk LA3

1. místo

výborně / 6 týmů - 3 splněná zk A3 :-)

zk LA3

dis

 
Angie
zk LA2

6. místo

velmi dobře / 13 týmů

zk LA2

5 místo

velmi dobře / 13 týmů

15 - 16.5.2010 Mariánské Lázně
rozhodčí: Zdeněk Spolek
Angulka - 1. místo součty so + ne J+A!!
Sarah - 3. místo součty so + ne J+A!!
Sarah /neděle
zk LA3

1. místo

velmi dobře

LA

3. místo

týmů

jumping

6. místo

týmů

sobota
zk LA3

1. místo

výborně

 LA

dis

 
jumping

2 místo

týmů 

Angie /neděle
zk LA2

2. místo

velmi dobrá

LA

1 místo

 
jumping

1.místo

 týmů

sobota
zk LA2

4 místo

dobrá

 LA

1. místo

 
jumping

5 místo

 
8.5.2010 Česká Lípa
rozhodčí: Veronika Vostrá
Sarah
zk LA3

4. místo

velmi dobře

LA

3. místo

46 týmů

jumping

10.místo

46 týmů

Angie
zk LA2

11. místo

velmi dobře

LA

23 místo

46 týmů

jumping

25.místo

 46 týmů

17.4.2010 Plzeň - Křimice
rozhodčí: Zdeněk Spolek
Sarah
zk LA3

2. místo

výborně - 2. splněná zk

LA

dis

34 týmů

jumping

10.místo

34 týmů

Angie
zk LA2

dis

 
LA

2 místo

34 týmů

jumping

2.místo

34 týmů

Angulka - 1 místo součty J+A!!
10.4.2010 Chlumec
rozhodčí:Jitka Novotná
Sarah
zk LA3

1. místo

dobrá

LA

10. místo

39 týmů

jumping

11.místo

39 týmů

Angie
zk LA2

5.místo

velmi dobrá

LA

dis

39 týmů

jumping

dis

39 týmů

5.4.2010 Loket
rozhodčí: Petr Rybář
Sarah
zk LA3

1. místo

velmi dobrá

LA

dis

 
jumping

5. místo

týmů

Angie
zk LA2

dis.

 
LA

dis

 
jumping

17. místo

 týmů

20 - 21.3.2010 Horšovský Týn
rozhodčí: Veronika Vostrá
Sarah /neděle
zk LA3

4. místo

velmi dobrá

LA

dis

 
jumping

8. místo

týmů

sobota
zk LA3

dis.

 
 LA

9.místo

 
jumping

dis.

 
Angie /neděle
zk LA2

dis.

 
LA

dis

 
jumping

3. místo

 týmů

sobota
zk LA2

dis.

 
 LA

dis.

 
jumping

dis.

 
13.3.2010 - České Budějovice
rozhodčí: Zdeněk Spolek
Sarah
součty LA3 so -1 místo / ne - 3místo
neděle zk LA3

3. místo

dobrá

 neděle zk LA3

dis

 
sobota zk LA3

1. místo

výborná / 1. splněná A3

 sobota zk LA3

2. místo

výborně

Angie
součty LA2 ne - 3 místo
neděle zk LA2

1. místo

výborně / splněná

neděle zk LA2

dis

 
sobota zk LA2

2. místo

výborně / splněná

sobota zk LA2

dis

 
 
 
Sarah při zk

 
splněná zk LA3

 
vítání s Vincim

 
Vinci-Absolute Rebel Anarinya

 
Sarah

 
Vinci

 
 
 
Vinci, Angie, Najbík

 
Vinci

 
společné hraní

 
Sarah + Vinci

 
společně

 
Angulka

 
 
Na závody nám  přijel fandit ,,náš Vinci" - Absolute Rebel Anarinya -děkujeme
20.2.2010 - Nučice
rozhodčí: Zdeněk Spolek
Sarah
zk LA3

4. místo

velmi dobrá

 LA

5. místo

 34 týmů

jumping

dis

 
Angie
zk LA2

5. místo

dobrá

LA

11. místo

 34 týmů

jumping

3. místo

 35 týmů

20.2.2010 Řitka
AntonínGrygar
Sarah
zk LA3

3. místo

velmi dobrá /ze 4 startujících

 zk LA3

3. místo

velmi dobrá /ze 4 startujících

Angie
zk LA2

4. místo

BO / ze 13 startujících

zk LA2

1. místo

dobrá / ze 13 startujících

6.2.2010 - Villa Gineta
rozhodčí: Jitka Novotná
Sarah
zk LA3

8. místo

velmi dobrá /z 12 startujících

 zk LA3

dis

 
Angie
zk LA2

4. místo

velmi dobrá / z 28 startujících

zk LA2

dis

 
2 - 3.1.2010 - Louny
rozhodčí: Antonín Grygar, Petr Rybář
Angie
sobota
zk LA2

5. místo

výborná

 LA

9. místo

43 týmů

jumping

3. místo

43 týmů

neděle
zk LA2

11. místo

dobrá

LA

dis

48 týmů

jumping

13. místo

38 týmů