....
tohle bylo pro mě vždy tabu, ale nečekaná událost v mém životě tomu udělala krok za mě a já se vydala podívat za Míšou a Joinkou ( Be My Joy Anarinya) jak jsou šikovné - měly složenou již zk IHT3, což je ta nejvyšší, které lze v pasení dosáhnout. Byla jsem unešená z podívané na ně při společné práci a nenechala se dlouho pobízet a šla jsem si to s Angulkou také vyzkoušet. Po velké chvále jak je šikovná jsme občas přijely na trénink  a pak došlo na první zk HWT / 97 bodů / výborně - jsem na ní velmi pyšná :-).


rok 2016

V letošním roce jsem se s Angie a Rosie zůčastnila mimo tréninků i několika pasecích akcí včetně ,,sranda farmy" a tak jsem se odhodlala zkusit vzít do IHT3 už i Rozárku ( podmínky měla splněné) a povedlo se hned na prvních závodech v Martínkovicích, kde splnila Angulka IHT3 TS - 4 místo CACT ( již druhý na pracovního šampiona pasení) a Rosie v IHT3 TS - obsadila 5 místo, res. CACT. Roxy nás doprovázela na společném výletě a bylo to moc fajn.

rok 2015

Naše Rosie ( JCh. Diamond Rose Anarinya) je prostě šikulka - na videu je z Martínkovic v trialu IHT1 TS, kde obsadila 3 místo a známku výborná, tím máme splněno pro přestup do IHT2 TS :-)


Zk. IHT2 TS Rozárkou splněná -2 místo/ výborně - tím máme splněno pro přestup do IHT3 TS, ale pro rok 2016 plánujeme hlavně trénovat a ještě si nějakou IHT2 splnit!Máme dalšího potvrzené pracovního pejska ( teda fenku) se zk v paseni ZVOP a HWT!!!!

24.5.2015 jí složila ve svých 18 měsících naše Rozárka ( JCh. Diamond Rose Anarinya) - mám z ní velkou radost, je moc šikovná :-)Vlohu a chuť pro práci s ovečkami, jsem si také potvrdila u Roxynky ( Come on Fly Anarinya) , která složila zk ZVOP + HWT!

Za tréninky moc děkuji oběma Helenkám :-)
rok 2014 - ICh +Wch. Angel Face Anarinya

Dnes již máme složené zk: ZVOP, HWT, IHT1, IHT2 a nově i IHT 3 + CACT

V neděli 24.8.2014 jsme měli intenzívku - super den, už se těším na další :-) Za akční fotečky Angulky moc děkuji opět Romaně Fajmanové a  Janě Adamovské :-)Pár fotek z červencového tréninku za které děkuji Romaně Fajmanové:IHT2 - TS Martínkovice - Národní Mistrovství 2014/ rozh. Petra ČapkováRosie 7 měsíců - trénink pasení:

{youtube}http://youtu.be/0UyFDwU8a0Q{/youtube}
„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich